Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну / Регуляторна політика / Оприлюднення проектів регуляторних актів

Діючі регуляторні акти


             Діючі регуляторні акти

 

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2011 року № 868 « Про бронювання робочих місць для окремих категорій населення, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, в 2012 році.

Підготовлено відповідно до повноважень, визначених ст. 24 Закону України „Про місцеві державні адміністрації" та ст.5 , 20 Закону України „Про зайнятість населення".

Для того, щоб забезпечити соціальний захист та забезпечити додаткові гарантії щодо працевлаштування громадян  , що нездатні на рівних конкурувати на ринку праці ,  даним проектом розпорядження встановлюється норматив робочих місць на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності та господарювання. Кожному підприємству , організації, установі необхідно погодити із районним центром зайнятості кількість працівників , що будуть працевлаштовані на заброньовані робочі місця , в розрізі пільгових категорій. Керівникам підприємств здійснити працевлаштування пільгових категорій незайнятого населення  відповідно до статті 5 .  Закону України „Про зайнятість населення”, за направленням районної служби зайнятості.

Впровадження даного розпорядження не потребує додаткових бюджетних коштів і враховує паритетність інтересів осіб, що потребують соціального захисту .

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2011 року № 869 « Про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт на підприємствах, організаціях, установах та у інших роботодавців Бучацького району у 2012 році

            Підготовлено відповідно до повноважень, визначених ст. 24 Закону України „Про місцеві державні адміністрації",  ст.23 Закону України „Про зайнятість населення".

Одним із основних напрямків зниження рівня безробіття в районі є залучення громадян до оплачуваних громадських робіт. Це загальнодоступний  вид  тимчасової  трудової діяльності громадян, що не вимагає спеціальної кваліфікації і виконується на договірній основі.

            Оплачувані громадські роботи організовуються з метою надання тимчасової роботи, мають суспільно корисну спрямованість і сприяють соціальному розвиткові району. Фінансування проводиться  за рахунок коштів  місцевих бюджетів, коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та коштів підприємств, установ, організацій, для яких ці роботи виконуються.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема